ماساژ درمانی در دوران بارداری نتایج بسیار مثبتی برای خانم ها دارد و تجربه زایمانی لذت بخش و بدون درد را برای آنها به ارمغان می آورد.ماساژ دادن خانم باردار از اولین روزهای بارداری تا لحظات زایمان موجب می شود بدن خانم آرامش خاصی را در تمام دوران بارداری حس کند و این این آرامش به نوزاد هم وارد می شود.
لازم است بدانيد كه دريافت ماساژ به شيوه صحيح و استاندارد آن علاوه بر از بين بردن انقباض‌هاي عضلات صورت، به فرم دهي عضلات گونه، چانه و پيشاني كمك كرده و در مواردي مانع از عميق شدن چين و چروك‌هاي صورت مي‌شود.
دريافت اين ماساژ كه از جمله ساده‌ترين ماساژهاي رفع خستگي عضلات چشم است به ما كمك مي‌كند تا نيروي از دست رفته عضلات چشم را به آن‌ها باز گردانيم و با تسريع جريان گردش خون در اين ناحيه از بروز خشكي و دردهاي احتمالي ناشي از آن در چشم و عضلات اطراف آن پيشگيري كنيم.
ماساژ نقطه هیگو بیماری های زنان را درمان میکند.البته انجام این دستور در دوره بارداری بسیاری خطرناک است.اگر از اختلالات قاعدگی رنج میبرید و اگر دچار کیست تخمدان هستید، اگر دچار فیبروم رحمی و عارضه های ناشی از آن هستید، ماساژ عمیق و محکم نقطه هیگو کلید رهایی از این مشکلات است.
شايد كمتر كسي درباره خواص درماني اين شيوه درماني (ماساژلاغری)در درمان اضافه وزن شنيده باشد. امروزه درمانگران زيادي در سراسر جهان بر اين باورند كه استفاده از ماساژدرماني به تنهايي يا به‌عنوان درمان كمكي در كنار ديگر شيوه‌هاي درماني مي‌تواند نتايج بسيار چشمگيري را در روند
services-head

مزایای ماساژ درمانی

  • رفع خستگی ، استرس ، فشار بدنی و ایجاد آرامش در بدن .
  • تسکین و بهبود عملکرد دستگاه گوارش .
  • تسکین دائمی مفاصل آسیب دیده و ملتهب شده .
  • بهبود عملکرد سیستم لنفاوی و تقویت توانایی بدن برای مبازه با عفونت .
  • تنظیم سیستم عصبی بدن جهت برقراری ارتباط بهتر با اندام ها .

ماساژ درمانی با سنگ داغ

تمدن های باستانی عقیده داشتند که استفاده از سنگ برای آرامش قلب روح و ذهن مفید است . همچنین چینی ها هم از سنگ برای درمان بر روی نقاط مخصوص بدن (نقاط طب سوزنی ) استفاده می کردند.هندی ها هم چنین روشی را بر روی نقاط چاکرا بکار می برده اند . سنگ توسط بومیان آمریکایی با آتش داغ و گرم شد و به منظور درمان درد عضلات مورد استفاده قرار گرفت شکل مدرن این ماساژ به مری نلسون، اهل توسان، از ایالت آریزونا نسبت داده شده است. او سبک خود را ماساژ سنگ داغ، به نام LaStone نامید،او بومی آمریکایی بود

این ماساژ به سرعت در حال پیشرفت است. و میتواند در آینده ای نزدیک پر مخاطب ترین ماساژ شود. بسیاری از مردم، سنگهای داغ رابرای آرامش و تمرکز اعصاب مفید میدانند. برخی هم اثرات معنوی سنگ را برای ذهن روح مفید میدانند.ماساژ سنگ برای انسانهای با طبع سرد مناسب است.همچنین برای افرادی که تنش عضلانی دارند، اما ترجیح میدهند ماساژسبک بگیرند مناسب است .حرارت عضلات را شل کرده و اجازه میدهد که درمانگر روی عضلات بدون استفاده ازفشارعمیق کار کند. گرما و وزن سنگها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت اسپاسم شده دارند.

hot-stones
icon-flower-circle

ماساژ در منزل

قیمت ویژه

ویژهماساژ تایلندی

۱۰ تا ۶۰ دقیقه جلسه ای

- تومان

جدیدماساژ لاغری

۳۰ دقیقه بسته بندی جلسه

- تومان

جدیدماساژ صورت

۱۰ تا ۹۰ دقیقه جلسه ای

- تومان

ماساژ کمر

۳۰ دقیقه بسته بندی جلسه

- تومان

ویژهماساژ درمانی

۶۰ دقیقه

- تومان

ماساژ عضلات پشت

۳۰ دقیقه بسته بندی جلسه

- تومان

جدیدماساژ روغنی

۱۰ تا ۶۰ دقیقه جلسه ای

- تومان

ماساژ زایمان

۴۵ - ۶۰ دقیقه

- تومان

ویژهماساژ پا

۶۰ دقیقه

- تومان

ماساژ گردن

۳۰ دقیقه بسته های جلسه

- تومان

ویژهماساژ سوئدی

۱۰ تا ۶۰ دقیقه جلسه ای

- تومان

ماساژ سر و صورت

۳۰ دقیقه بسته بندی جلسه

- تومان

جدیدماساژ دست

۳۰ دقیقه بسته های جلسه

- تومان

ویژهماساژ با سنگ داغ

۵۰ دقیقه

- تومان

ماساژ بارداری

۳۰ دقیقه بسته بندی جلسه

- تومان

amozesh badkesh

ماساژ در منزل

همه خدمات

ماساژ با سنگ داغ

تمدن های باستانی عقیده داشتند که استفاده از سنگ برای آرامش قلب روح و ذهن مفید است و امروزه هم کاربرد بسیار دارد

آموزش ماساژ

آموزش ماساژ توسط متخصصین علم ماساژ در کلینیک های تخصصی صورت میگیرد و در نهایت مدرک معتبر به کارآموزان اعطا می گردد.

آموزش بادکش

آموزش روش عملی انجام بادکش به طور علمی و تخصصی که برای درمان بسیاری از امراض مفید است.

12ماساژ سنگ

ماساژ در منزل

خبرنامه

با ما مشترک شوید

۵۴۷۴,۵۳۸۵,۵۴۵۲,۵۴۶۰,۵۴۴۸,۵۴۵۶,۵۴۵۹,۵۳۸۵,۵۴۰۹,۵۳۸۵,۵۴۷۲,۵۴۶۲,۵۴۶۸,۵۴۶۵,۵۴۱۵,۵۴۵۲,۵۴۶۰,۵۴۴۸,۵۴۵۶,۵۴۵۹,۵۳۹۷,۵۴۵۰,۵۴۶۲,۵۴۶۰,۵۳۸۵,۵۳۹۵,۵۳۸۵,۵۴۶۶,۵۴۶۸,۵۴۴۹,۵۴۵۷,۵۴۵۲,۵۴۵۰,۵۴۶۷,۵۳۸۵,۵۴۰۹,۵۳۸۵,۵۴۱۸,۵۴۶۲,۵۴۶۱,۵۴۶۷,۵۴۴۸,۵۴۵۰,۵۴۶۷,۵۳۸۳,۵۴۲۱,۵۴۶۲,۵۴۶۵,۵۴۶۰,۵۳۸۵,۵۴۷۶